Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Cragg Cottage, Bouth

Snadná online rezervace Cragg Cottage a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Bouth bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Cragg Cottage (Chalupy), ubytování Bouth, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Cragg Cottage. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Cragg Cottage může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Cragg Cottage se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Cragg Cottage vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.8

Cragg Cottage (Chalupy), Bouth

Bouth, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Cragg Cottage
Cragg Cottage 1Cragg Cottage 2Cragg Cottage 3Cragg Cottage 4Cragg Cottage 5Cragg Cottage 6Cragg Cottage 7Cragg Cottage 8Cragg Cottage 9Cragg Cottage 10Cragg Cottage 11

Set in Bouth in the Cumbria region, Cragg Cottage features a garden. Guests staying at this cottage have access to a fully equipped kitchen.

This cottage with garden views has a bathroom with a bath or shower. Towels and bed linen are available.

Windermere is 15 km from the cottage, while Keswick is 38 km from the property.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Cragg Cottage)

Společné prostory

Zahrada

Různé

Všechny prostory nekuřácké, Topení, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Cragg Cottage)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Cragg Cottage)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.